czwartek, 30 stycznia 2014

steve

Potomek zażądał stroju Steve'a z Minecrafta  (klik) na szkolny bal.
- Jak wyzwanie, to wyzwanie - pomyślała Anna L. - Kto da radę, jak nie ja?

Gdy latorośle udały się na spoczynek Anna L. zaczęła sklejać i wycinać kartony planując pomalować je farbami plakatowymi. W trakcie sklejania jej pistolet na klej na gorąco (właściwie to pistolet byłego chłopaka kuzynki) dokonał swojego żywota wywołując potok niecenzuralnych słów w jej głowie. "Okeeeej, większość już sklejona" pomyślała. Całości przyglądała się Ala (Babcia) powtarzając raz po raz, że plakatówkami, to będzie brzydko. Lepiej kolorowym kartonem okleić. Po którymś powtórzeniu, około godziny 23:00, Anna L. dała za wygraną i ruszyła do tesco. W tesco dosyć szybko znalazła bloki z kolorowymi kartkami. Szybko obliczyła, że potrzebne są co najmniej trzy i udała się w stronę kas. Żeby nie było tak łatwo po drodze do kasy nocny pracownik hipermarketu układał wyspę z książkami po obniżonych cenach. Anna L. doznała natychmiastowego olśnienia, że w sklepie jest pusto, książki dopiero co wyłożone, jeszcze nie przebrane i utknęła przy wyspie na dobre pół godziny. Po tym czasie skierowała się do kasy, za którą zobaczyła sąsiadkę z poprzedniego miejsca zamieszkania. Gdy przyszło do płacenia... Anna L. zorientowała się, że nie ma portfela!!! Na szczęście sąsiadka odłożyła jej zakupy na bok.
Anna L. w panice chwyciła za telefon. 6 połączeń nieodebranych! WTF? Przypomniała sobie, że dwa dni wcześniej była wywiadówka i pewnie telefon od tamtej pory ma wyłączony dźwięk. Wybrała numer domowy.
- Zostawiłam portfel w domu? - zapytała
- Tak, dzwoniliśmy do Ciebie zaraz jak wyszłaś. Ale nie odbierałaś - odpowiedziała Ala.
Ilość niecenzuralnych słów w głowie Anny L. powiększyła się wielokrotnie. Cóż było robić. Z westchnieniem udała się po portfel, wróciła do sklepu, zapłaciła, a po przyjściu do domu stworzyła to:


Udało się?

2 komentarze:

  1. Ja nie znam gościa, to znaczy tego Steva haha, ale Pierworodny jak zobaczył zdjęcie od razu powiedział Minecraft. Więc pełen sukces

    OdpowiedzUsuń
  2. juuuupiii!!!! znaczy rozpoznawalne :D

    OdpowiedzUsuń